Galeria

Techniczne Informacje

Ilość w opakowaniu:10
O.D.:14
Długość:13.5
I.D.:10
Notatka:PRICED AND SOLD IN PACKS
Uwagi:BUSH
Stan (u dostwcy):Immediate
Rozmiar paczki:10

Informacje o stanie na magazynie. (jeżeli dostępne)

BUH6331 | WOODAUTO | TULEJKI

  • TULEJKI Kategoria
  • WOODAUTO Producent
  • BUH6331 Identyfikator
  • 24.62 PLN Cena 24.62 PLN
  • 0.00 Stan
  • 8084316 Identyfikator

Opis

Dodatkowe Informacje

Reklama Google
Zgłoś / błąd

Zastosowanie

Nazwa OEM Numer OEM
FIAT/MARELLI 4112049
FIAT/MARELLI 4117351
FIAT/MARELLI 4287971
FIAT/MARELLI 4287972
FIAT/MARELLI 4474852
FIAT/MARELLI 63201000
FIAT/MARELLI 63201004
FIAT/MARELLI 63201005
FIAT/MARELLI 63220107
FIAT/MARELLI 63220108
FIAT/MARELLI 63220409
FIAT/MARELLI 63220506
FIAT/MARELLI 63220537
FIAT/MARELLI 870374

Referencje

Nazwa OEM Numer OEM Info
AUTO STARTER SBU9037     RC
AUTO STARTER CG140050     RC
CARGO 140050     RC
CQ CQ2020046     RC
ELMOT 8084316 OE
FIAT/MARELLI 672541 OE
FIAT/MARELLI 74868210 OE
FIAT/MARELLI 908431 OE
FIAT/MARELLI 9916076 OE
FIAT/MARELLI 9939835 OE
GHIBAUDI 4058     RC
IKA 443020     RC
ISKRA 17120057 OE
LETRIKA (ISKRA) 17120057 OE
RS 2159-036RS, 2159036RS     RC
WOODAUTO BUH6331     RC

Stosowany / Aplikacja

Brak aplikacji

Informacje

Bardzo ważne informacje
Numery producenta są podane tylko w celach informacyjnych.
Manufacturer's numbers are for reference only.
O.E.M. (oryginalne) Nazwy i numery są wykorzystywane wyłącznie w celu informacyjnym.
O.E.M. names and numbers are used forreference purposes only.

Wszystkie zdjącia są chronione prawami autorskimi, ich kopiowanie / używanie bez zgody autora/właściciela jest zabronione.
2007 - 2019 | Serwis - Sklep Alternatorów i Rozruszników Stanisław Osiński, ul. Mędzyrzecze Górne 552,
43-392 Międzyrzecze Górne | osinskiartur.pl | gameman@o2.pl | +48 608 670 706
CARGO
WoodAuto
Auto Starter
Prestolite
Leece Neville
Iskra -> Letrika
Letrika -> Iskra
Ika - GeBe
Mobiletron
Saprisa
Valeo
Bosch
Ghibaudi
Wilson
NTN
Koyo
WAI
Delco Remy
Magneti Marelli
MITSUBISHI
Zen
ZM
ERA
HUCO
Woodward
MAHLE
Kissling
INA FAQ
DENSO
Dixie
AMATEK
Carbotech
Magneton
DOOSAN
Hitachi
Niermann